«Με το... διπλό ΠΑΟΚΑΡΑ!»
Για τον πρώτο αγώνα της προημιτελικής φάσης του UEFA Europa Conference League, ο ΠΑΟΚ ταξίδεψε στο Βέλγιο, προκειμένου να αντιμετωπίσει την Πέμπτη 11 Απριλίου και ώρα 22:00, την Κλαμπ Μπριζ.
SHARE:
![«Με το... διπλό ΠΑΟΚΑΡΑ!»](/sites/default/files/styles/880x495/public/2024-04/spyr4931_paok1.jpg?h=1c9b88c9&itok=nX75Rq9X)
Ο Δικέφαλος επιστρέφει στις ευρωπαϊκές του υποχρεώσεις, έχοντας ως στόχο ένα θετικό αποτέλεσμα, το οποίο θα του δώσει προβάδισμα πρόκρισης ενόψει της «ρεβάνς» στο Γήπεδο Τούμπας.
Η αναμέτρηση θα μεταδοθεί μέσω του Cosmote Sport2HD.
«Με το... διπλό ΠΑΟΚΑΡΑ!»
Πέμπτη 11 Απριλίου 2024
1ος αγώνας Προημιτελική Φάση, UECL
Jan Breydel Stadium
22:00, Κλαμπ Μπριζ-ΠΑΟΚ (Cosmote Sport2HD)
TAGS: