![Η 60η στο σπίτι του](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/image_1_7.jpg?h=466af078&itok=9QtrY5Z3)
Ποδόσφαιρο: Ευρώπη
![Η 60η στο σπίτι του](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/image_1_7.jpg?h=466af078&itok=9QtrY5Z3)
Mπόρατς: «Τα θαύματα είναι δυνατά, έχε πίστη»
Στους ρυθμούς της ρεβάνς με τον ΠΑΟΚ ζει η Μπόρατς αλλά και η πόλη της Μπάνια Λούκα, αφού κατάμεστο αναμένεται να είναι το γήπεδο στο δεύτερο παιχνίδι, με τον Δικέφαλο να ταξιδεύει στη Βοσνία για να «τελειώσει» τη δουλειά και να προκριθεί στον τρίτο προκριματικό γύρο του Champions League.
![Mπόρατς: «Τα θαύματα είναι δυνατά, έχε πίστη»](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/4-11.jpg?h=e2f5d8cb&itok=3IISK7wR)
Ουρές στην Μπάνια Λούκα για τα εισιτήρια της ρεβάνς με την Μπόρατς!
Το αποτέλεσμα στην Τούμπα κόντρα στον ΠΑΟΚ και η ήττα με 3-2 διατηρεί την Μπόρατς στο παιχνίδι της πρόκρισης και για αυτό στην Μπάνια Λούκα υπάρχει ξεσηκωμός για τα εισιτήρια του δεύτερου αγώνα που θα γινει το βραδυ (22:00) της Τετάρτης.
![Ουρές στην Μπάνια Λούκα για τα εισιτήρια της ρεβάνς με την Μπόρατς!](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/451932967_1031352585270295_8450651844455823370_n-860x5741.jpg?h=08cc71c4&itok=kZIDai8Y)
ΠΑΟΚ προς φιλάθλους: «Μαζί!»
Η μνεία του Δικεφάλου στον κόσμο της ομάδας, για το πρώτο επίσημο παιχνίδι της σεζόν.
![ΠΑΟΚ προς φιλάθλους: «Μαζί!»](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/viber_image_2024-07-02_14-39-18-057.png?h=b4fdd098&itok=yWGh1aeX)
Ολλανδική «σφυρίχτρα» στη ρεβάνς με την Μπάνια Λούκα
Γνωστά έγιναν τα ονόματα των διαιτητών της ρεβάνς του ΠΑΟΚ με την Μπάνια Λούκα, με τον Ολλανδό, Σάντερ Φαν Ντερ Έικ, να διευθύνει την αναμέτρηση.
![Ολλανδική «σφυρίχτρα» στη ρεβάνς με την Μπάνια Λούκα](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-02/referi.jpg?h=e1f97b1d&itok=ywGxHtGY)
«H Mπάνια Λούκα ζει για τον άθλο»
To “γενναίο παιχνίδι στη Θεσσαλονίκη”, οι δηλώσεις των Βόσνιων και “όλοι οι δρόμοι που οδηγούν στο γήπεδο”
![«H Mπάνια Λούκα ζει για τον άθλο»](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/8877e216-f891-46a6-bba9-2363e9c8d4821.jpg?h=c71d0c67&itok=4QkqBuYw)
«Θα τα δώσουμε όλα για την έκπληξη!»
Το δικό του σχόλιο για την ήττα από τον ΠΑΟΚ με 3-2 έκανε ο προπονητής της Μπόρατς Μπάνια Λούκα, Μλάντεν Ζίζοβιτς στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας, υπογραμμίζοντας ότι στη ρεβάνς θα τα δώσουν όλα για την έκπληξη!
![«Θα τα δώσουμε όλα για την έκπληξη!»](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/451932967_1031352585270295_8450651844455823370_n-860x5741.jpg?h=08cc71c4&itok=kZIDai8Y)
![Eδώ θα κριθεί η πρόκριση! (pics)](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/5-11.jpg?h=efe73e42&itok=oDyDS7P3)
Νίκη του ΠΑΟΚ σε πρεμιέρα μετά από τρία χρόνια
Ο ΠΑΟΚ κατάφερε και επικράτησε της Μπάνια Λούκα στο πρώτο παιχνίδι της φετινής σεζόν με 3-2, με την τελευταία του νίκη σε πρεμιέρα να καταγράφεται πριν από περίπου τρία χρόνια.
![Νίκη του ΠΑΟΚ σε πρεμιέρα μετά από τρία χρόνια](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/viber_image_2024-07-02_14-39-18-057.png?h=b4fdd098&itok=yWGh1aeX)
Το έπιασε από εκεί που το άφησε!
Ο ΠΑΟΚ μπορεί να μην έκανε την καλύτερη του εμφάνιση στην πρεμιέρα της νέας σεζόν, αλλά επικράτησε με 3-2 της Μπόρατς Μπάνια Λούκα και κρατά αυτός το προβάδισμα πρόκρισης, ενόψει της ρεβάνς στη Βοσνία, την ερχόμενη Τετάρτη (31/7, 22:00).
![Το έπιασε από εκεί που το άφησε!](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/image_2_7.jpg?h=e290f306&itok=nfa8sFQZ)
Η παρακάμερα του ΠΑΟΚ - Μπόρατς Μπάνια Λούκα
Το παρασκήνιο της αναμέτρησης κόντρα στην Μπόρατς Μπάνια Λούκα στο γήπεδο της Τούμπας για τον 2ο προκριματικό γύρο του UEFA Champions League 2024-25 από την παρακάμερα του PAOK TV.
![Η παρακάμερα του ΠΑΟΚ - Μπόρατς Μπάνια Λούκα](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/image_4_3.jpg?h=27d94a68&itok=4up_PYkA)
Κι όμως ο Κουλιεράκης το΄χει ξανακάνει!
Ένα ακόμη «τρελό» ματς από τον Κωνσταντίνο Κουλιεράκη, ο οποίος τα... έκανε όλα απέναντι στην Μπάνια Λούκα. Έγινε ο πρώτος αμυντικός στην ιστορία του ΠΑΟΚ, που πέτυχε δύο γκολ σε ένα ευρωπαϊκό παιχνίδι. Ναι, αλλά όχι!
![Κι όμως ο Κουλιεράκης το΄χει ξανακάνει!](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/image_3_3.jpg?h=7c1ecd7c&itok=TX0DSlxz)