Πήρε αποτέλεσμα στο Ντα Λουζ, με Ουάρντα (2018)
Σαν σήμερα στις 21/8/2018, για τον πρώτο αγώνα των play offs του Champions League, ο ΠΑΟΚ πήρε ισοπαλία με 1-1 στο Ντα Λουζ, από την Μπενφίκα και πλέον επτά μέρες μετά θα πάλευε για την πρόκριση στους ομίλους ...
SHARE:
![Πήρε αποτέλεσμα στο Ντα Λουζ, με Ουάρντα (2018)](/sites/default/files/styles/880x495/public/migrated/2023/08/7f6e59b46df5b0eb3478085cde9deb4c.jpg?itok=x3T_ijjv)
Ο Δικέφαλος μπήκε αποφασισμένος να παίξει ποδόσφαιρο και όχι να κλειστεί στην άμυνα στοχεύοντας στην ισοπαλία, κάτι άλλωστε που δήλωσαν μια μέρα πριν τόσο ο Βαρέλα, όσο και ο Λουτσέσκου.
Διαβάστε περισσότερα ΕΔΩ
TAGS: