Παιχνίδια του ΠΑΟΚ σαν σήμερα 23/7
Εννιά φιλικά, ένα παιχνίδι για το Europa League και ένα παιχνίδι για το θερινό Πρωτάθλημα του ΟΠΑΠ, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...
![Παιχνίδια του ΠΑΟΚ σαν σήμερα 23/7](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/23-7-2013.jpg?h=05b95295&itok=Y9Pb6fcV)
Εννιά φιλικά, ένα παιχνίδι για το Europa League και ένα παιχνίδι για το θερινό Πρωτάθλημα του ΟΠΑΠ, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...
Εννιά φιλικά και ένα παιχνίδι για το θερινό Πρωτάθλημα του ΟΠΑΠ, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...
Δέκα φιλικά, ένα παιχνίδι για το θερινό Πρωτάθλημα του ΟΠΑΠ και ένα για το Conference League, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...
Έξι φιλικά και ένα παιχνίδι για το θερινό Πρωτάθλημα του ΟΠΑΠ, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...
Ένα παιχνίδι για το πρωτάθλημα, πέντε φιλικά και ένα παιχνίδι για το θερινό Πρωτάθλημα του ΟΠΑΠ, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...
Πέντε φιλικά παιχνίδια και ένα για το θερινό Πρωτάθλημα του ΟΠΑΠ, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...
Ένα παιχνίδι για το Πρωτάθλημα και τέσσερα φιλικά, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...
Ένα παιχνίδι για το Europa League, εννιά φιλικά παιχνίδια και ένα για το θερινό Πρωτάθλημα του ΟΠΑΠ, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...
Ένα παιχνίδι για το πρωτάθλημα, επτά φιλικά παιχνίδια και δύο για το θερινό Πρωτάθλημα του ΟΠΑΠ, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...
Πέντε φιλικά παιχνίδια και ένα για το θερινό Πρωτάθλημα του ΟΠΑΠ, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...
Πέντε φιλικά παιχνίδια και ένα για το θερινό Πρωτάθλημα του ΟΠΑΠ, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...
Εννιά φιλικά παιχνίδια, ένα παιχνίδι για το Πρωτάθλημα και ένα για το θερινό Πρωτάθλημα του ΟΠΑΠ, έδωσαν -διαχρονικά- σαν σήμερα ομάδες του ΠΑΟΚ, από καθιερώσεως της εθνικής κατηγορίας (1959-1960)...