Άκπομ: «Ποτέ μην τα παρατάς…»

Από inpaok.com: Ο Τσούμπα Άκπομ μπήκε αλλαγή στο χθεσινό (27/2) ματς με τον Πανιώνιο και πέτυχε στο δεύτερο ημίχρονο της παράτασης ένα σημαντικό γκολ, κάνοντας το 3-2 στο 114', για να δώσει ξανά ώθηση στον ΠΑΟΚ να παλέψει ως το τέλος για την πρόκριση και τελικά να την πάρει με το γκολ του Βιεϊρίνια στο 119'!
Πηγή: inpaok.com

Ο Άγγλος επιθετικός έστειλε το δικό του μήνυμα για τη σπουδαία πρόκριση του Δικέφαλου στα ημιτελικά του Κυπέλλου.

Συγκεκριμένα πόσταρε μια φωτογραφία του, στην οποία φαίνεται να έχει μαζέψει γρήγορα την μπάλα μέσα από τα δίχτυα του Πανιωνίου, προκειμένου να τη στήσει στη σέντρα, πιστεύοντας στην πρόκριση και ξέροντας πως μένουν μόλις πέντε λεπτά για το τέλος της παράτασης.

Και μαζί έγραψε στο Instagram: «Ποτέ μη τα παρατάς. Σπουδαία νίκη στην παράταση. Οι ημιτελικοί ακολουθούν».