Συνεχίζει το… πάρτι στην Γερμανία ο Τζόλης : Ένα γκολ και μια ασίστ μέσα σε δυο λεπτά! (vid)

Από thessports.gr: Πράγματα και θάματα κάνει ο Χρήστος Τζόλης στην Γερμανία με την φανέλα της Φορτούνα Ντίσελντορφ!
Πηγή: thessports.gr

Ο πρώην επιθετικός στο εκτός έδρας παιχνίδι με την Μπράουνσβαϊγκ, έχει κατάφερει στο πρώτο μέρος να σκοράρει ένα γκολ και να δώσει ασίστ, όντας ο πρωταγωνιστής μέχρι στιγμής για την Φορτούνα στο 2-0 του ημιχρόνου.

Ο 21χρονος που παίζει δανεικός από την Νόριτς στην γερμανική ομάδα συνολικά έχει φτάσει με το σημερινό τα 7 γκολ σε 10 ματς με την φανέλα της Φορτούνα, ενώ έγραψε και την πρώτη του ασίστ για τον Φερμάι που έγραψε το 2-0.