Περιμένει κλήση σε απολογία

Από paokday.gr:Ξέφυγαν στους πανηγυρισμούς. Οι παίκτες του πάγκου του Περιστερίου (ειδικά ο Μορέιρα που φαίνεται να έχει πρόβλημα με τον ΠΑΟΚ) ξεσηκώθηκαν με υπερβολικό τρόπο όταν στην 3η περίοδο η ομάδα τους επέστρεψε από το -14.
Πηγή: paokday.gr

Όρθιοι όλοι, χειρονομίες, το ματς έκαιγε, ορισμένοι στην κερκίδα λογικό ήταν να το δουν ως πρόσκληση, αφού οι διαιτητές λίγο νωρίτερα απειλούσαν το πάγκο του ΠΑΟΚ με τεχνικές ποινές. Σε αυτό που έγινε στο πάγκο του Περιστερίου... κλειστά μάτια, ούτε παρατήρηση,

Ο κόσμος αγανάκτησε και "έφυγαν" προς το πάγκο του Περιστερίου δύο τρία αντικείμενα. Αμέσως έσπευσε στο σημείο αστυνομική δύναμη, ο Θανάσης Χατζόπουλος πήγε στο πέταλο (ακολούθησε ο Γιάνκοβιτς) για να ηρεμήσει το κόσμο και τελικά μετά από 5-6 λεπτά το ματς άρχισε και πάλι.

Οι διαιτητές φυσικά φρόντισαν να κάνουν το αυτονόητο. Έγραψαν στο φύλλο αγώνα για δύο διακοπές με ταυτόχρονη ρήψη αντικειμένων, οπότε την ΚΑΕ περιμένει κλήση σε απολογία και προφανώς θα υπάρξει και ποινή (πρόσφατα ο ΠΑΟΚ τιμωρήθηκε για τις αποβολές από τον ίδιο διαιτητή-Παπαπέτρου-στην Πάτρα). Οπότε θα έχει 2 στα 2 με τον εν λόγω "γκρι"...