Ήττα και έκτροπα στη Τούμπα!

Για την 11η αγωνιστική της Super League, o ΠΑΟΚ ηττήθηκε 0-1  στην Τούμπα από τον Άρη ...

Πάμε για επανέναρξη του αγώνα

Οι παίκτες βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο.Θα φανεί πότε θα ξεκινήσει το ματς.

Ο διαιτητής θέλει να παιχθεί το υπόλοιπο ματς.

Διακοπή στον αγώνα

91ολεπτό: Είσοδος κόσμου στο γήπεδο. Πέσανε φωτοβολίδες.

83ο λεπτό: Το κοράκι δίνει ότι να ναι...

77ο λεπτό: Ο ΠΑΟΚ προσπαθεί χωρίς να βγαίνει η καλύτερη δυνατή τελική.

70ο λεπτό:Τάκλιν για κόκκινη στο Ζιβκοβιτς. Ο διαιτητής δίνει κίτρινη

67ο λεπτό: Τεράστια ευκαιρία μετά από σέντρα του Ζιβκοβιτς και κεφαλιά Κούρτιτς. Διώχνει ο τερματοφύλακας του Άρη, η μπάλα βρίσκει και στο δοκάρι

63ο λεπτό: Πιέζει πάρα πολύ ο ΠΑΟΚ, ανεβάζοντας παικτες

60ο λεπτό: Μιτριτα και Άκπομ ετοιμάζονται να μπούνε στη θέση Σβαμπ και Σβιντερσκυ

55ο λεπτό: Ο ΠΑΟΚ πιέζει.

50ο λεπτό: Ζίβκοβιτς με ατομική ενέργεια δεν καταφέρνει να κάνει κάτι.

48ο λεπτό: Οι φιλοξενούμενοι παίζουν διαρκώς με χέρια

Καντουρί στη θέση Μουργκ

2ο ημίχρονο

40ο λεπτό:Γκολ από τους φιλοξενούμενους

38ο λεπτό: Οι φιλοξενούμενοι βγάζουν φάση μετά από καθαρό φάουλ που δε δίνεται στο Μιχαηλίδη. Ο Πασχαλάκης έδιωξε σε κόρνερ.

30ο λεπτό: Ο ΠΑΟΚ δημιουργεί προυποθέσεις αλλά οι τελικές πάσες δεν είναι σωστές.

25ο λεπτό: Ο ΠΑΟΚ προσπαθεί να πιέσει κι άλλο τον αντίπαλο. Μουργκ Ζιβκοβιτς έχουν αλλάξει πλευρές

18ο λεπτό: Δοκάρι ο Κούρτιτς μετά από απευθείας εκτέλεση φάουλ!

17ο λεπτό: Βαθιά μπαλιά Μιχαηλίδη, Ο Σβιντέρσκι κατεβάζει λίγο έξω από την περιοχή, φάουλ σε καλό σημείο

16ο λεπτό: Λάθος στην άμυνα σουτάρουν οι φιλοξενούμενοι η μπάλα αουτ.

13ο λεπτό: Καλό σουτ από Σβιντέρσκυ μετά από ωραία συνεργασία Μπίσεσβαρ Μουργκ

7ο λεπτό: Χλιαρό σουτ του Κούρτιτς, αποκρούει ο τερματοφύλακας του Άρη

4ο λεπτό: Σουτ οι φιλοξενούμενοι, διώχνει σε κόρνερ ο Πασχαλάκης.

3ο λεπτό: Ο ΠΑΟΚ έχει μπει δυναμικά στον αγώνα.

Έναρξη αγώνα

ΠΑΟΚ: Πασχαλάκης, Τέιλορ, Βαρέλα, Μιχαηλίδης, Σίντκλεϊ, Σβαμπ, Κούρτιτς, Μπίσεσβαρ, Μουργκ, Α. Ζίβκοβιτς, Σφιντέρσκι. Αναπληρωματικοί: Ζίβκοβιτς, Λύρατζης, Ίνγκασον, Μιχάι, Ροντρίγκο, Εσίτι, Καντουρί, Μιτρίτσα, Άκπομ

Άρης: Κουέστα, Σούντγκρεν, Φαμπιάνο, Μπράμπετς, Γκάνεα, Σάσα, Τζέγκο, Εντιαγέ, Μαντσίνι, Γκαρσία, Καμαρά. Αναπληρωματικοί: Ντένις, Σάκιτς, Λούμορ, Μπεναλουάν, Δεληζήσης, Ματίγια, Γκάμα, Μάνος, Ιτούρμπε.

.................................

18:00 Έφτασαν στο γήπεδο οι αποστολές των δύο ομάδων, με τους παίκτες να κάνουν την καθιερωμένη αναγνωριστική βόλτα στον αγωνιστικό χώρο

Έγινε γνωστή η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ

18:43 Ξεκίνησαν ζέσταμα οι τερματοφύλακες του Άρη, μέσα σε αποδοκιμασίες. Ακολούθησαν μέσα σε χειροκροτήματα οι Πασχαλάκης, Ζίβκοβιτς

18:52 Και οι υπόλοιποι παίκτες του Άρη ξεκίνησαν προθέρμανση, λίγο αργότερα βγήκαν και οι παίκτες του Δικεφάλου

18:55 Γεμίζει σιγά σιγά η "4"