Δεύτερη χρονιά στον ΠΑΟΚ mαteco o Αλέξανδρος Βασσάρας!
Ο ΠΑΟΚ, και το τμήμα Ποδοσφαίρου Σάλας, ΠΑΟΚ mαteco, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με τον αθλητή, Αλέξανδρο Βασσάρα, για την αγωνιστική περίοδο 2024-2025.
![Δεύτερη χρονιά στον ΠΑΟΚ mαteco o Αλέξανδρος Βασσάρας!](/sites/default/files/styles/278x156/public/2024-07/resize_44.png?h=cebd31b1&itok=B4vy6HML)
Ο ΠΑΟΚ, και το τμήμα Ποδοσφαίρου Σάλας, ΠΑΟΚ mαteco, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με τον αθλητή, Αλέξανδρο Βασσάρα, για την αγωνιστική περίοδο 2024-2025.
Ο ΠΑΟΚ, και το τμήμα Ποδοσφαίρου Σάλας, ΠΑΟΚ mαteco, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με τον αθλητή, Ανέστη Λιώνη, για την αγωνιστική περίοδο 2024-2025.
Η αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη της προετοιμασίας για την νέα σεζόν έχει ήδη με ξεκινήσει, με τους ποδοσφαιριστές και το τεχνικό επιτελείο του ΠΑΟΚ να δίνουν το πρώτο «ραντεβού» της χρονιάς την Πέμπτη (20.6) στην Νέα Μεσημβρία
Ο ΠΑΟΚ, και το τμήμα Ποδοσφαίρου Σάλας, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με τον προπονητή, Λεωνίδα Παπαδόπουλο, για την αγωνιστική περίοδο 2024-2025.
Σύσσωμη η Οικογένεια του ΠΑΟΚ, έδωσε το παρών στην μεγάλη γιορτή του οπαδικού κινήματος, την οποία διοργάνωσε ο ΣΦ ΠΑΟΚ ΘΥΡΑ 4.
Για την εξ' αναβολής 5η αγωνιστική των Play-Off της Super League, ο ΠΑΟΚ υποδέχεται στο Γήπεδο Τούμπας, την Κυριακή 12 Μαΐου και ώρα 20:00, τον ΟΣΦΠ.
Σε δημοτικό σχολείο της Θεσσαλονίκης βρέθηκε αντιπροσωπεία της πρωταθλήτριας ομάδας Ποδοσφαίρου Σάλας του ΠΑΟΚ, όπου και μίλησε για το άθλημα.
Ο ΠΑΟΚ mαteco κατέκτησε το πρωτάθλημα της Futsal League B’, νικώντας με 1-0 τον Κορυδαλλό στον τελικό του Final-4 της Μίκρας και προβιβάστηκε στην Super League, κάνοντας το 11/11 για τον σύλλογο, όπου κάθε του τμήμα θα αγωνίζεται την σεζόν 2024/25 στην πρώτη κατηγορία.
Οι δηλώσεις των Λεωνίδα Παπαδόπουλου, Γιώργου Μαυρίδη και Ανέστη Λιώνη. μετά την κατάκτηση της Futsal League.
Η δήλωση του Τιμ Μάνατζερ του τμήματος Ποδοσφαίρου Σάλας, Πέτρου Βασιλακίδη, μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος της Futsal League από τον ΠΑΟΚ mαteco.
Ο ΠΑΟΚ επικράτησε με 3-2 απέναντι στους Θρακομακεδόνες και προκρίθηκε στον τελικό του Final-4 της Futsal League B’, εξασφαλίζοντας παράλληλα την άνοδο στην μεγάλη κατηγορία.
Για τον ημιτελικό του Final-4 της Futsal League B', ο ΠΑΟΚ mαteco αντιμετωπίζει στο Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας 3, το Σάββατο 20 Απριλίου και ώρα 19:30, τους Θρακομακεδόνες.