Επική ανατροπή και νίκη για την Κ12! (vds)

Σε φιλικό παιχνίδι που έδωσε στην πρωτεύουσα της Καταλονίας η Κ12 του ΠΑΟΚ επικράτησε με 1-2 της αντίστοιχης της Barcelona ...

Θυμηθείτε την εξέλιξη της αναμέτρησης...

Οι Ισπανοί άνοιξαν το σκορ στο 3ο μόλις λεπτό και ο ΠΑΟΚ ισοφάρισε στο 10' με εξαιρετικό ψηλοκρεμαστό σουτ του Τζόλη ...

Στο 30' παραμένει το 1-1 με τον ΠΑΟΚ να ελέγχει το ρυθμό στο passing game της Barca και να ψάχνει το γκολ στις επικίνδυνες αντεπιθέσεις του.

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο (35 λεπτά) με το σκορ να είναι 1-1, όπως διαμορφώθηκε από το πρώτο 10λεπτο της αναμέτρησης.

13:45 Ξεκίνησε η επανάληψη στο Ciutat Esportiva ...

48ο λεπτό:  Φανταστική αντεπίθεση του ΠΑΟΚ που με Τσέλιο, Τζόλη και εύστοχο πλασέ του Θεοδωρίδη, ο διαιτητής το ακυρώνει με τραβηγμένο οφσάιντ.

61ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ για τον ΠΑΟΚ!!!

Τέλος στη Βαρκελώνη. Μεγάλη για νίκη για τον ΠΑΟΚ που έχασε δύο μεγάλες ευκαιρίες για το 1-3 και στο τέλος είχε ήρωα τον Σταυριανίδη. Μπαρτσελόνα - ΠΑΟΚ 1-2