Βασικός ο Κίτσιου και ισοπαλία 4-4!

Από paok24.com: Στην 4η θέση έμεινε η Σιντ Τρούιντεν των Κίτσιου και Χαρίση με την τελευταία Έουπεν σε έναν αγώνα που έληξε 4-4!
Πηγή: paok24.com

Η Σιντ Τρούιντεν παρότι προηγήθηκε με 1-0, 2-1 και 4-2 δεν κατάφερε να πάρει τελικά τη νίκη κόντρα στην τελευταία Έουπεν εντός έδρας μιας και ισοφαρίστηκε στο τέλος και έμεινε στο 4-4, με τον Στέλιο Κίτσιου να αγωνίζεται για 90 λεπτά και να παίρνει κίτρινη κάρτα στο 74' και τον Χάρη Χαρίση να απουσιάζει λόγω τραυματισμού.

Η Σιντ Τρούιντεν έκανε το 1-0 με πέναλτι του Μπολί για να ισοφαρίσει η Έουπεν με τον Λεγιέ. Οι γηπεδούχοι έκαναν το 2-1 με τον Ασαμόα και τον Γκαρσία να ισοφαρίζει 2 λεπτά αργότερα. Ο Ντε Σαρτ με δύο τέρματα έκανε το 4-2, αλλά η νίκη δεν ήρθε μιας και ο Φαντλάλα στο 87' και ο Βαλιέντε στο 93' έδωσα το βαθμό στους ουραγούς.