Ήττα για τις γυναίκες στο "Βικελίδης"

Για τη 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου Γυναικών, ο ΠΑΟΚ έχασε στο Βικελίδης, από την αντίστοιχη του Άρη με 2-1...

Με άδεια χέρια έφυγε από το Χαριλάου ο ΠΑΟΚ MORRIS, ο οποίος αν και προηγήθηκε με 0-1 στο 9' με γκολ της Βαρδαλή, τελικά γνώρισε την ήττα με 2-1.

Στο τμήμα είναι υποχρεωμένοι να ψάξουν αλλού τους βαθμούς που χάσανε σήμερα, ενώ ο στόχος παραμένει και δεν είναι άλλος από την κατάκτηση του πρωταθλήματος για μια ακόμη φορά.

Η σύνθεση του ΠΑΟΚ: Παπακωνσταντίνου, Πατερνά (41' Γιάννου Δ. - 79' Γιάννου Ε.), Νεφρού, Γκάτσου (60' Δοϊρανλή), Στράντζαλη, Χατζηγιαννίδου, Κακαμπούκη, Βαρδαλή, Μάρκου, Ντιμιτρίγεβιτς, Παλαμά.

...................................

79ο λεπτό: Γιάννου Ε. στη θέση της Γιάννου Δ. (αλλαγή στην αλλαγή για τον ΠΑΟΚ!)

75ο λεπτό: Προσπαθεί για την ισοφάριση ο ΠΑΟΚ

58ο λεπτό: Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ, μετά από κεφαλιά της Μάρκου

55ο λεπτό: Καλά μπήκε ο ΠΑΟΚ στην επανάληψη

16:05 Ξεκίνησε η επανάληψη

41ο λεπτό: Στην θέση της Πατερνά η Γιάννου Δ.

29ο λεπτό: 2-1 για τον άρη, απο μακρινή μπαλιά σε εκτέλεση φάουλ, γκολ από θέση τετ α τετ.

25o λεπτό: Ο ΠΑΟΚ μπήκε καλύτερα στο παιχνίδι αλλά οι γηπεδούχες έχουν ισορροπήσει, xωρίς πάντως να απειλούν