Έκαναν το λάθος να ισοφαρίσουν!

Η γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου του ΠΑΟΚ επικράτησε  στο γήπεδο της Τριανδρίας της Ολυμπιάδας Υμηττού με 5-1...

Ο ΠΑΟΚ MORRIS έκανε άλλη μία καλή εμφάνιση στο γήπεδο, συνεχίζοντας το νικηφόρο σερί του με 5-1 επί της Ολυμπιάδας Υμηττού. Η ομάδα του Αλέξη Τασούλη έκανε το 1-0 στο γήπεδο της Τρανδρίας, με τις αντίπαλες να ισοφαρίζουν στην πορεία κάνοντας το 1-1. Αυτό, όμως, δε στάθηκε εμπόδιο, καθώς οι παίκτριες του Δικεφάλου πείσμωσαν και κατάφεραν να κάνουν το 5-1, σημειώνοντας ακόμη μία μεγάλη νίκη.

Το πρώτο της γκολ με τη φανέλα του Δικεφάλου, μετά την επιστροφή της έβαλε και η Θωμαή Βαρδαλή, η οποία εντάχθηκε και πάλι στην ομάδα του ΠΑΟΚ.

Σκόρερ: Βαρδαλή, Παντελιάδου(2), Κακαμπούκη, Μάρκου

ΠΑΟΚ (Τασούλης): Παπαωνσταντίνου, Χατζηγιαννίδου, Γκάτσου, Ζέρβα (61 Σαχινίδου), Γιάννου Δ., Κακαμπούκη, Μάρκου, Μπραμέ (70 Κούτσικου), Ντιμιτρίγεβιτς, Παντελιάδου (75 Μπουζίνου), Βαρδαλή.

.............................................

Θυμηθείτε την εξέλιξη της αναμετρησης

14:30 Το παιχνίδι ξεκίνησε...

10ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ για τον ΠΑΟΚ με την Βαρδαλή

12ο λεπτό: Ισοφαρίζει ανέλπιστα η Ολυμπιάδα

31ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ και νέο προβάδισμα για τον Δικέφαλο με την Παντελειάδου

39ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ και 3-1 Παντελειάδου και πάλι

Tέλος ημιχρόνου

15.25: Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

55o λεπτό: ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ για τον Δικέφαλο με την Κακαμπούκη που διευρύνει και άλλο το σκορ το 4-1

67o λεπτό: ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ η Μάρκου, συνεχίζει ο ΠΑΟΚ τον υγιεινό του περίπατο 5-1