Φιλική τριάρια στη Λέστερ! (1996)
Από aspromavresistories.blogspot.com: Σαν σήμερα στις 5/8/1996, ο ΠΑΟΚ, ημέρα Δευτέρα, υποδέχτηκε σε φιλικό παιχνίδι στην Τούμπα, στο πλαίσιο της προετοιμασίας του, την αγγλική Λέστερ ...
SHARE:
![Φιλική τριάρια στη Λέστερ! (1996)](/sites/default/files/styles/880x495/public/migrated/2022/08/7b99d9b66efc613e90e8f1847ab7cc30.jpg?itok=SGqxVjxI)
Ο Δικέφαλος με τον Σουηδό τεχνικό Γκίνντερ Μπένγκτσον στον πάγκο του, μπροστά σε περισσότερους από 25.000 θεατές, πήρε τη νίκη με 3-0, πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση, αν και η ομάδα βρισκόταν σε περίοδο προετοιμασίας ακόμη.
Διαβάστε περισσότερα ΕΔΩ
TAGS: