Μια εικόνα ... δύο τίτλοι!
Μόνο θαυμασμό προκαλεί η παραπάνω εικόνα που θυμίζει σε όλους μας δύο από τους τρεις πρώτους τίτλους που κατέκτησε ο ΠΑΟΚ τη δεκαετία 1970-1980...
SHARE:
![Μια εικόνα ... δύο τίτλοι!](/sites/default/files/styles/880x495/public/migrated/2023/05/5f2e5f23572ada88a2322a6c72061241.jpg?itok=MJfsDjd_)
Πρόκειται για το μετάλλιο που δόθηκε στους θριαμβευτές παίκτες του Λες Σάνον μετά τον τελικό Κυπέλλου της Νέας Φιλαδέλφειας (16/6/1974) και στους παίκτες του Γκιούλα Λόραντ της περιόδου 1975-1976, που έφεραν στη Θεσσαλονίκη το πρώτο πρωτάθλημα της ιστορίας μας!
Θυμηθείτε τις στιγμές στα videos που ακολουθούν...
TAGS: