Συμμετοχή στην 30η ανάβαση ανατολής για έξι ποδηλάτες του ΠΑΟΚ!

Από acpaok.gr: Στο πλαίσιο της προετοιμασίας του για τις αγωνιστικές υποχρεώσεις, το τμήμα Ποδηλασίας του ΠΑΟΚ συμμετείχε στα 17 χιλιόμετρα ανάβασης Κισσάβου.

Στον αγώνα συμμετείχαν έξι αθλητές του ΠΑΟΚ, έχοντας στο πλευρό τους και τον προπονητή, Στέλιο Μαλούση, ο οποίος τους καθοδηγούσε σε όλη την διάρκεια των διαδρομών.

Στην κατηγορία Εφήβων, ο αθλητής μας, Αθανάσιος Μαλούσης, πήρε την δεύτερη θέση και το αργυρό μετάλλιο.

Στην κατηγορία των Παίδων, ο Παντελής Θεοδωρίδης πήρε την τέταρτη θέση, και ο Αθανάσιος Τσατμάς την έκτη.

Όσον αφορά τις κατηγορίες Master, ο Φώτης Τσιαβές συμμετέχοντας στην κατηγορία 30+ κατέλαβε την πέμπτη θέση, ο Γιάννης Μάντζιαρης στην κατηγορία 40+ πήρε την πέμπτη θέση, και ο Κωνσταντίνος Μήτσας στην κατηγορία των 50+ πήρε την δέκατη θέση.

Οι εγγραφές στο τμήμα Ποδηλασίας του ΠΑΟΚ συνεχίζονται, και μπορείτε να επικοινωνήσετε:

Παπαδόπουλος Παύλος (Έφορος): 6932613603
Μαλούσης Στέλιος (Προπονητής): 6936940001