Δυο 11άδες, δυο 4άρες, δυο χατ τρικ!

Από paok24.com: Ο ΠΑΟΚ Β' επικράτησε του Καμπανιακού με 8-0, σε παιχνίδι κεκλεισμένων των θυρών για κόσμο και ΜΜΕ, στο γήπεδο του Μακεδονικού.
Πηγή: paok24.com

Ο «Δικέφαλος του Βορρά» έπαιξε με δυο διαφορετικές 11άδες σε κάθε ημίχρονο, νίκησε στο κάθε ένα με 4-0 και είχε από έναν παίκτη που έκανε χατ τρικ. Μετά τα πρώτα 45 λεπτά, ο Δικέφαλος προηγείται ήδη με 4-0, με τον Γιώργο Κούτσια να πετυχαίνει χατ τρικ ενώ το 4ο γκολ για τον ΠΑΟΚ επετεύχθη από την άσπρη βούλα του πέναλτι με τον Αντρέ Ρικάρντο. Στο δεύτερο ημίχρονο, ο Μπράντονιτς έκανε χατ τρικ και ένα γκολ σημείωσε ο Γκορντετζιάνι

Στο πρώτο ημίχρονο, στην 11άδα βρέθηκαν οι: Ταλιχμανίδης, Μελετίδης, Ζήλο, Μανολιούδης, Σελιμάι, Ρουμιάντσεβ, Τσιγγάρας, Χατζηστραβός, Ρικάρντο, Σπυρίδης, Κούτσιας.

Στο Β ημίχρονο, στην 11άδα βρέθηκαν οι: Τσιοπτσής, Τσοπούρογλου, Κιτσάκης, Δαρέλας, Φασίδης, Τζούντε, Κουτεντάκης, Κουλούρης, Γιαξής, Γκορντετζιάνι και Μπράντονιτς.