Μαρινάκης διαιτητής, Καραπαπάς στο VAR!

Από paok24.com:Και ενώ απομένουν λίγα λεπτά μέχρι το τέλος του αγώνα μεταξύ Ατρόμητου και Ολυμπιακού

, αυτά που έχουν συμβεί στο Περιστέρι ξεπερνούν κάθε φαντασία!
Ο Ολυμπιακός προηγείται με 1-0 χάρη σε αντικανονικό γκολ του Μπρουμα στην εκπνοή του πρώτου ημιχρόνου και ενώ προηγήθηκαν άλλα όργια υπέρ των Πειραιωτών, με τους Τσαγκαράκη και Παπαπέτρου να συνεχίζουν... ακάθεκτοι ως άλλοι Μαρινάκης και Καραπαπάς και στο δεύτερο ημίχρονο.

Στο 60ο λεπτό ο Μπα κλωτσάει πεσμένο αντίπαλό του, αλλά τόσο ο Τσαγκαράκης όσο και ο Παπαπέτρου που είναι στο VAR δεν βλέπουν (;) την παράβαση και ο ποδοσφαιριστής του Ολυμπιακού τιμωρείται μόνο με κίτρινη κάρτα, πριν ο Μάρτινς τον αντικαταστήσει λίγα λεπτά αργότερα προκειμένου να μην υποχρέωσει Τσαγκαράκη και Παπαπέτρου να εκτεθούν ξανά!

Απόδειξη; Η φωτογραφία όπου φαίνεται πεντακάθαρα η κλωτσιά του Μπα στον Μάτιτς.