To forum ψηφίζει Στέφαν Σβαμπ

Ο Στέφαν Σβαμπ είναι ο παίκτης του ΠΑΟΚ που ψηφίζεται από τα μέλη του forum της σελίδας σαν πολυτιμότερος του Δικεφάλου, στην εκτός έδρας νίκη μας επί του παπαναστασιακού ...

Ο Σβαμπ μπήκε στο ματς με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου στη θέση του Ντάντας και δυνάμωσε αισθητά τη μεσαία μας γραμμή, βγάζοντας πάθος και ουσία! Ήταν αυτός που στο 68ο λεπτό με υποδειγματική εκτέλεση πέναλτι έστειλε τον Σιαμπάνη στην άλλη γωνία, ισοφαρίζοντας σε 1-1.

Ψηφίζεται σαν πολυτιμότερος από το 41% των συμμετεχόντων στην ψηφοφορία, ενώ ψήφους παίρνουν ακόμη οι: Κάργας 21%, Ζίβκοβιτς 13%, Ντόουγκλας 11%, Τάισον 8%, Μπράντον 2%, Κουλιεράκης, Ράφα Σοάρες, Ελ Καντουρί, Κωνσταντέλιας από 1%.

Όσοι είστε εγγεγραμμένα μέλη του forum της σελίδας, μπορείτε να μπείτε ΕΔΩ και να πάρετε μέρος στην ψηφοφορία που είναι σε εξέλιξη...