Το forum ψηφίζει Κάρολ Σφιντέρσκι ...

Ο Κάρολ Σφιντέρσκι είναι ο παίκτης του ΠΑΟΚ που ψηφίζεται σαν πολυτιμότερος του Δικεφάλου στην αγχωτική νίκη με 2-1 επί του ΠΑΣ, σε εξ αναβολής παιχνίδι της 15ης αγωνιστικής ...

Ο νεοαποκτηθείς στράικερ, ήταν αυτός που διέλυσε στο 87ο λεπτό το ... ταμπούρι των φιλοξενούμενων, χαρίζοντας στον Δικέφαλος το τρίποντο της νίκης!  Μπήκε στο ματς στο 67' σαν αλλαγή στη θέση του Λημνιού και 20 λεπτά αργότερα ξεσήκωσε την Τούμπα στο πόδι με το γκολ που σημείωσε!

Ψηφίζεται σαν πολυτιμότερος από το 36% των συμμετεχόντων στην ψηφοφορία, ενώ ψήφους παίρνουν ακόμη οι: Άκπομ 26%, Γιαννούλης 12%,  Ελ Καντουρί 10%, Λημνιός 5%, Μίσιτς - Μάτος από 3%, Βαρέλα - Μαουρίσιο - Πέλκας - Μπίσεσβαρ - Ζαμπά από 1%

Όσοι είστε εγγεγραμμένα μέλη του forum της σελίδας, μπορείτε να μπείτε ΕΔΩ και να πάρετε μέρος στη διαδικασία που είναι σε εξέλιξη...