Πέρασε ένας χρόνος…

Aπό inpaok.com: Πριν από ένα χρόνο ο Ευθύμης Κουλούρης έκανε την πρώτη του εμφάνιση με την ομάδα του ΠΑΟΚ σε παιχνίδι πρωταθλήματος στο γήπεδο της Τούμπας.
Πηγή: inpaok.com

Κι αυτό το ντεμπούτο ήταν ονειρεμένο για τον νεαρό φορ, αφού έξι λεπτά πριν την ολοκλήρωση του 90λεπτου πέτυχε το 2-1 κόντρα στην Καλλονή (οι νησιώτες είχαν προηγηθεί από το πρώτο ημίχρονο με 1-0) και έδωσε το τρίποντο στους γηπεδούχους (στο 73΄ ο Ζβόνιμιρ Βούκιτς είχε ισοφαρίσει σε 1-1).

Από εκείνο το ματς και μετά, ο νεαρός επιθετικός έκανε κάποιες συμμετοχές με την πρώτη ομάδα, ξεκίνησε την χρονιά με κάποιες λίγες παρουσίες και στη συνέχεια έμεινε στο περιθώριο.

Συνολικά φέτος έχει αγωνιστεί σε 6 ματς πρωταθλήματος (με μόλις 167 λεπτά συμμετοχής), και σε 1 αγώνα κυπέλλου.