Γκολ από τα αποδυτήρια ξανά και ξανά!

Aπό paokvoice.com: Ο ΠΑΟΚ σήμερα δεν μπόρεσε να ανατρέψει τις καταστάσεις όπως με τον Πανιώνιο και την Καλλονή,με αποτέλεσμα να δεχθεί μια ήττα που πονάει σε ένα άσχημο χρονικά σημείο.Πλέον,ελπίδα όλων είναι ο Ολυμπιακός να μην περάσει νικητής από την Βέροια,ώστε την άλλη Κυριακή,να μπορεί ο ΠΑΟΚ να τον κερδίσει και να περάσει αυτομάτως στην πρώτη θέση. Ένα ξεχωριστό σημείο των αγώνων του ΠΑΟΚ το νέο έτος του 2015,δηλαδή μετά την επιστροφή του από τα Χριστούγεννα,είναι τα γρήγορα γκολ που δέχεται στα 10 μόλις πρώτα λεπτά.Αρχικά, στο πρώτο αγώνα της νέας χρονιάς,είχε μείνει πίσω στο σκορ από τον Πανιώνιο στο 2' αλλά και δεύτερο τέρμα δέχθηκε στο 10'.Στη συνέχεια,αντιμετώπιζε τον Αστέρα Τρίπολης σε εξ αναβολής αγώνα της 11 αγωνιστικής,τότε έχανε με 1-0 από το 9' και στη συνέχεια γνώρισε την συντριβή. Έπειτα,έπαιζε με την Καλλονή, όπου στο 7' έχανε με γκολ του Καλτσά,ωστόσο κατάφερε να το γυρίσει το παιχνίδι.Ενώ σήμερα πάλι στο πρώτο δεκάλεπτο βρισκόταν ήδη πίσω,καθώς ο Άλβες στο 7' έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του. Τα ματς με Πλατανιά (1-0) και Νίκη Βόλου(πηρε στα χαρτια το παιχνιδι με 0-3 ο ΠΑΟΚ) μεσολαβούσαν και δεν υπήρξε το παραπάνω γεγονός. Συνολικό αποτέλεσμα; Ο ΠΑΟΚ σε 5 αγωνιστικά παιχνίδια,δέχθηκε στα πρώτα 10 λεπτά 5 γκολ. Αξίζει να αναφερθεί ότι θυμίζει κατά πολύ τον Δικέφαλο των προηγούμενων χρόνων που δεχόταν πολύ γρήγορα γκολ.Κάτι το οποίο είχε εξαφανιστεί από την ομάδα του Αναστασιάδη,μέχρι πριν δύο μήνες φυσικά.Πλέον η ομάδα έχει χάσει και αυτό το στοιχείο.
Πηγή: paokvoice.com