Ντροπή σου Αρετόπουλε!

Όλη η Ελλάδα είναι περήφανη για τον ΠΑΟΚ! Τον ΠΑΟΚ που ξεφτίλισε τον Ολυμπιακό και το σύστημα του ελληνικού ποδοσφαίρου.
Πηγή: inpaok.com

Τον ΠΑΟΚ που έπαιξε εναντίον 14 παικτών με καλύτερους τον Αρετόπουλο και τους βοηθούς του. Ο Δικέφαλος πήρε μία υπερήφανη νίκη απέναντι στο σάπιο κατεστημένο.

Όλη η χώρα είδε την βρωμιά μέσα σε 90 λεπτά με 22-2 φάουλ υπέρ του Ολυμπιακού με ένα κανονικό γκολ του ΠΑΟΚ να ακυρώνεται προκλητικότατα, να μην του δίνεται καθαρό πέναλτι και με πέντε λεπτά καθυστερήσεις και κάθε επαφή να δίνεται φάουλ και κίτρινες ανύπαρκτες στους ποδοσφαιριστές του Δικεφάλου.

Ο Άγγελος Αναστασιάδης και οι παίκτες του έδειξαν μέσα στο Καραϊσκάκη τι σημαίνει ΠΑΟΚ, τι σημαίνει να παίζεις καθαρά και αντρίκια. Ο Αρετόπουλος ξεφτιλίστηκε και είναι ντροπή του για όσα έκανε.

Ευχόμαστε αυτή η νίκη να είναι η αρχή της πτώσης του βρώμικου κατεστημένου που κάνει εδώ και χρόνια κουμάντο στο ελληνικό ποδόσφαιρο