Συνέχισαν και στο τέλος τις μαγκιές! (videos)

Από ipaok.com: Η ομάδα βόλεϊ του ΠΑΟΚ κατάφερε με ανατροπή να επικρατήσει του Φοίνικα Σύρου στο Παλατάκι με 3-1 σετ, όμως το παιχνίδι είχε και... τρίτο ημίχρονο, αφού οι φιλοξενούμενοι συνέχισαν τις μαγκιές και μετά την λήξη του αγώνα.
Πηγή: inpaok.com

Ο Φοίνικας, ο οποίος λίγο πριν ξεκινήσει το τέταρτο σετ, αποχώρησε σαν άλλος... Ολυμπιακός στα αποδυτήρια, με τον Μαρίν Λέσκοφ να κάνει χειρονομία στην κερκίδα, με αποτέλεσμα να έρθει η «έκρηξη» του κόσμου που βρέθηκε στο PAOK Sports Arena και περίπου ένα λεπτό αργότερα επέστρεψε.

Με την λήξη του αγώνα υπήρξε εκ νέου ένταση, μικρότερης έντασης αυτή την φορά στο φιλέ του γηπέδου, με τον Αντώνη Τσαλόπουλο να δείχνει στον παίκτη από την Μολδαβία, κάτι στο κινητό του (πιθανόν την χειρονομία που έκανε) με τον Λέσκοφ να μην φαίνεται να δείχνει ιδιαίτερη μεταμέλεια για αυτό που έκανε δείχνοντας τους οπαδούς του ΠΑΟΚ.

Στο τέλος, όπως αναμενόταν ο Φοίνικας αποχώρησε μέσα σε έντονες αποδοκιμασίες από τον κόσμο του Δικεφάλου.