Κι άλλη ασίστ ο Χαρίσης (video)

Από inpaok.gr: Mε τον καλύτερο τρόπο έχει ξεκινήσει η παρουσία των Χάρη Χαρίση και Στέλιου Κίτσιου στο Βέλγιο, καθώς η Σεντ Τρούιντεν πέτυχε μία ακόμη νίκη, «σκαρφαλώνοντας» στη δεύτερη θέση του πρωταθλήματος.
Πηγή: inpaok.gr

Συγκεκριμένα, με τους δύο δανεικούς από τον ΠΑΟΚ ποδοσφαιριστές να αγωνίζονται για 90 λεπτά, η βελγική ομάδα επικράτησε εντός έδρας με 1-0 της Βάαλαντ-Μπέβερεν, φτάνοντας την Μπριζ στους 12 βαθμούς και μειώνοντας στο -3 από την πρωτοπόρο Σαρλερουά.

Ο Χαρίσης πρόσθεσε μία ακόμη ασίστ στο ενεργητικό του και μάλιστα με το κεφάλι(είχε δώσει και με αντίπαλο την Άντερλεχτ) στον Ιγκόρ Βετοκελέ, ο οποίος άνοιξε το σκορ για την ομάδα του στο 74ο λεπτό.

Δείτε παρακάτω το video με το γκολ της Σεντ Τρούιντεν και την ασίστ του 22χρονου μέσου: