Σκόραραν Ρανγκέλοφ, Τσολακίδης

Από paok24: "Έβρεξε" γκολ στις Σέρρες με τον Αιγινιακό να επικρατεί στην εκπνοή με 5-4 του Πανσερραϊκού, με τους Ρανγκέλοφ και Τσολακίδη που αγωνίζονται δανεικοί από τον ΠΑΟΚ να σκοράρουν δύο γκολ.
Πηγή: paok24.com

Ο Τσολακίδης άνοιξε το σκορ με το γκολ που πέτυχε στο 11ο λεπτό, ενώ στο 28' ο Ρανγκέλοφ επιβεβαίωσε την πολύ καλή φόρμα στην οποία βρίσκεται τον τελευταίο καιρό και διαμόρφωσε το 0-2.

Μάλιστα, αυτό είναι το 6ο γκολ που πέτυχε ο Ρανγκέλοφ με τη φανέλα του Αιγινιακού σε 17 συμμετοχές στο πρωτάθλημα της Football League.

Η εξέλιξη του αγώνα ήταν δραματική, αφού παρά το γεγονός ότι ο Αιγινιακός προηγήθηκε με 2-4 στο 59ο λεπτό, ισοφαρίστηκε από τον Πανσερραϊκό σε 4-4 στο 90', όμως πήρε τη νίκη με... buzzer beater του Ζγκούρι.