Στην αγκαλιά του Ίβιτς ο Πρίγιοβιτς!

Από paok24.com: Φοβερό γκολ και εκπληκτική κίνηση από τον Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς...

Περίπου 13 λεπτά μετά την είσοδο του στον αγωνιστικό χώρο στη θέση του Στέφανου Αθανασιάδη, ο Σέρβος φορ έδωσε τη λύση στους "ασπρόμαυρους" που μέχρι εκείνη την στιγμή δεν μπορούσαν να διασπάσουν με τίποτα την άμυνα του Πανιωνίου.

Με ένα απίθανό γκολ στο 75ο λεπτό της αναμέτρησης, ο "Πρίγιο" κατέβασε τη μπάλα με το στήθος... χάζεψε τους αμυντικούς του Πανιωνίου και μέ ένα εκπληκτικό βολέ στην κίνηση, έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.

Δευτερόλεπτα μετά την επίτευξη του τέρματος, ο άσος του ΠΑΟΚ έτρεξε προς τον πάγκο της ομάδας και αγκάλιασε τον Βλάνταν Ίβιτς σε ένα μοναδικό στιγμιότυπο που δείχνει πολλά για το κλίμα στο εσωτερικό του Δικεφάλου λίγες ημέρες μετά το επεισοδιακό παιχνίδι της Λεωφόρου.