Δηλώσεις Κακαμπούκη μετά τον αγώνα με την ΑΕΛ

Απο womensports.gr : Δηλώσεις έκανε η αθλήτρια του ΠΑΟΚ, Ελένη Κακαμπούκη μετά το εμφατικό 6-0 επί της Λάρισας για το πρωτάθλημα της Α΄ κατηγορίας στο Γυναικείο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου..
Πηγή: womensports.gr

Αναλυτικότερα είπε:

‘’Αν κρίνουμε απo το παιχνίδι του πρώτου γύρου ,περιμέναμε ότι θα ήταν ένας δύσκολος αγώνας εχθές. Όμως μπήκαμε δυνατά , τα γκολ ήρθαν σχετικά γρήγορα και το 2-0 του πρώτου ημιχρόνου μας έδωσε άλλο αέρα. Στο δεύτερο ημίχρονο συνεχίσαμε την καλή απόδοση μας και με σωστές συνεργασίες πετύχαμε και άλλα γκολ. Έτσι καταφέραμε να πάρουμε τους 3 βαθμούς και να μείνουμε στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα. Θέλω να σταθώ και στην άτυχη στιγμή του αγώνα , τον τραυματισμό της Zdravkovic στα πρώτα λεπτά του παιχνιδιού και να ευχηθώ περαστικά της και γρήγορη επιστροφή στα γήπεδα.’’