Δηλώσεις Αδαμάκη

Απο womensports.gr : Η γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου του ΠΑΟΚ "διέλυσε" τις Αμαζόνες Δράμας και με το εμφατικό 8-0 πέτυχε την 12η νίκη της σε ισάριθμα παιχνίδια. Δηλώσεις έκανε η Ρία Αδαμάκη εκ μέρους του Δικεφάλου.
Πηγή: womensports.gr

Ρία Αδαμάκη:''Θεωρώ ότι είμαστε σε καλή κατάσταση..στο πρώτο ημίχρονο ειμασταν λίγο μουδιασμένες.ειχαμε τις ευκαιρίες αλλά η μπάλα δεν μας έκανε το χατήρι,στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε πιο δυναμικά . θεωρώ το αποτέλεσμα τα λέει όλα.''

Θεοδώρα Σωμάδη (Αμαζόνες Δράμας):''Ξέραμε απ'ο την αρχή οτι έχουμε να αντιμετωπίσουμε έναν δύσκολο και πολύ ικανό αντίπαλο παρά τις απουσίες μας, προσπαθήσαμε και κρατήσαμε ένα καλό πρώτο ημίχρονο.Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαν 2 πολύ γρήγορα γκολ και πέσαμε ψυχολογικά οπότε το αποτέλεσμα ηταν αναμενόμενο. Κοιτάμε το επόμενο παιχνίδι και στόχος μας είναι να μαζέψουμε όσους περισσότερους βαθμούς μπορούμε.''