O Παππάς έβαλε γκολ για τον ΟΣΦΠ!

Από inpaok.com: Όργια κάνει ο Ανδρέας Παππάς στην Τούμπα! Ο απεσταλμένος του κατεστημένου του ελληνικού ποδοσφαίρου, έχει καταφέρει σε ένα 45λεπτο να γλιτώσει τον Ολυμπιακό από αποβολή και επίσης να... σκοράρει και ένα γκολ κατά του ΠΑΟΚ!
Πηγή: inpaok.com

Ο Δικέφαλος προηγήθηκε 1-0 με γκολ του Ρόμπερτ Μακ στο 9΄ και έτσι ανέλαβε δράση ο διαιτητής από την Αθήνα, την Αθήνα που έχει σύρει χρόνια τώρα το ποδόσφαιρο στις δικαστικές αίθουσες, ενός διεφθαρμένου ποδοσφαίρου με κατηγορούμενους μέχρι και για σύσταση εγκληματικής οργάνωσης.

Ο Παππάς λοιπόν στο 22΄ της αναμέτρησης, δεν έδωσε κόκκινη κάρτα σε εγκληματικό χτύπημα του Μιλιβόγιεβιτς στον Χαρίση, ενώ στο 26΄ ένα τζαρτζάρισμα ανάμεσα στον Χατζηισαία και τον Φορτούνη το είδε φάουλ, ένα φάουλ από το οποίο προήλθε το γκολ της χαϊδεμένης ομάδας του Πειραιά.

Ο Ολυμπιακός με 12 παίκτες κατάφερε λοιπόν να ισοφαρίσει, η Τούμπα βράζει εναντίον του διαιτητή και έχουμε ακόμη 45 λεπτά να δουν πολλά τα ματάκια μας από τον απεσταλμένο του κατεστημένου στην Θεσσαλονίκη.