Το forum ψηφίζει Κάρολ Σφιντέρσκι

Ο Κάρολ Σφιντέρσκι είναι ο παίκτης που ψηφίζεται από τα μέλη του forum της σελίδας σαν πολυτιμότερος του Δικεφάλου, στον αγώνα με την ΑΕΛ που τελείωσε με νίκη του ΠΑΟΚ και σκορ 1-0...

Ο Σφιντέρσκι με δικό του γκολ (σεντερφορίσιο) στο 16' ήταν αυτός που διαμόρφωσε το αποτέλεσμα, είδε τον διαιτητή να του ακυρώνει (κακώς) στο 29' άλλο ένα, ενώ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου έχασε μια σπάνια ευκαιρία για να κλειδώσει τη νίκη μας στο ματς!

Ήταν όπως πάντα μαχητικός και μέσα  στις φάσεις του παιχνιδιού και ψηφίζεται σαν MVP από το 30% των συμμετεχόντων στην ψηφοφορία. Ψήφους παίρνουν ακόμη οι: Ντόουγκλας 14%, Μίσιτς 13%, Μάτος - Ελ Καντουρί από 11%, Ίνγκασον 8%, Βιεϊρίνια 7%, Μπίσεσβαρ - Ζϊβκοβιτς από 2%, Γιαννούλης - Μαουρίσιο από 1%

Όσοι είστε εγγεγραμμένα μέλη του forum, μπορείτε να μπείτε ΕΔΩ και να πάρετε μέρος στη διαδικασία που είναι σε εξέλιξη