Οριστική διακοπή & κανονικό γκολ!

Στο πλαίσιο της 25ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, ο ΠΑΟΚ υποδέχεται στην Τούμπα την ΑΕΚ...

Δηλαδή για να μην μας τρελάνουν αυτοί, ο κομίνης μέτρησε το γκολ συν ότι ο επόπτης δε σηκώνει σημαία και στη συνέχεια κάποιοι τύποι του αλλάζουν γνώμη. Επί 10 λεπτά κανείς εκ των διαιτητών δεν ξέρει τι να κάνουν, δημιουργούν μπάχαλο και στη συνέχεια μετράνε το γκολ του ΠΑΟΚ. Μιλάμε για άχρηστους τύπους, ανίκανους να οργανώσουν μια τυπική διοργάνωση. Όταν κάποιοι σας πρότειναν var δε θέλατε...

12:10 "Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ενημερώνει ότι το παιχνίδι διεκόπη οριστικά με το σκορ στο 1-0. Ο διαιτητής συντάσσει το φύλλο αγώνα."

Αναφέρεται πως στο φύλλο αγώνα ο Κομίνης κατοχύρωσε το γκολ στον ΠΑΟΚ. Ότι και να ειπωθεί είναι εκτός λογικής. Είναι ντροπή αυτό που γίνεται εδώ και 3 βδομάδες με το πρωτάθλημα που διεκδικεί η ομάδα μας.

23:35 Μέσω της νόβα ενημερωνόμαστε ότι το παιχνίδι δε θα συνεχιστεί...Ο πλήρης παραλογισμός...Δυστυχώς αυτά δε γίνονται πουθενά!!!

23:15  Η παε ενημερώνει πως το ματς θα συνεχιστεί. Άντε να δουμε..

89ο λεπτό: Ο βοηθός ακυρώνει καθαρό ΓΚΟΛ του ΠΑΟΚ. Θυμίζουμε ότι ο Κομίνης έδειξε σέντρα, ο βοηθός δε σήκωσε σημαία και όταν τα χανούμια διαμαρτυρήθηκαν το ακύρωσε

64ο λεπτό: Οικοδόμος στη θέση του Λιβάια

63ο λεπτό: Σουτ του Πρίγιοβιτς άουτ, νωρίτερα ο Πασχαλάκης σταμάτησε τον Μπακασέτα

62ο λεπτό: Πέλκας στον Πρίγιοβιτς, σουτ του τελευταίου μπλόκαρε ο Μπάργκας

57ο λεπτό: Κίτρινη στον Πέλκα

55ο λεπτό: Μακ στη θέση του Λημνιού

54ο λεπτό: Κίτρινη στον Αραούχο

52ο λεπτό: Τεράστια ευκαιρία ο Κάμπος, βγήκε σε καλή θέση κόντραρε ο Λαμπρόπουλος

20:38 Ξεκίνησε η επανάληψη, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

38ο λεπτό: Κίτρινη και στον Κρέσπο, αυστηρή

32ο λεπτό: Σουτ του Κάνιας με πολύ καλό οπτικό πεδίο, η μπάλα κόντραρε στον Λαμπρόπουλο και πέρασε κόρνερ

31ο λεπτό: Πρώτη καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ! Σέντρα ο Βιεϊρίνια, σουτ ο Λημνιός από καλή θέση απελπιστικά άουτ

29ο λεπτό: Επίθεση με καλές προοπτικές και πάλι κακή επιλογή ο Λημνιός

25ο λεπτό: Κίτρινη στον Γκάλο

22ο λεπτό: Καλή επίθεση του ΠΑΟΚ από τα αριστερά, η σέντρα του Κάμπος πέρασε

19ο λεπτό: Κίτρινη στον Κάμπος

14ο λεπτό: Ευκαιρία για την ΑΕΚ με Αραούχο μετά από τεράστιο λάθος του Κρέσπο

10ο λεπτό: Κίτρινη στον Μπακασέτα

4ο λεπτό: Κίτρινη στον Μάτος, την ώρα που όλος ο πάγκος της αεκ μπήκε στο γήπεδο

Το παιχνίδι ξεκίνησε με την ΑΕΚ στη σέντρα

ΠΑΟΚ: Πασχαλάκης, Μάτος, Βαρέλα, Κρέσπο, Βιεϊρίνια, Μαουρίσιο, Κάνιας (78' Σάκχοφ), Κάμπος, Πέλκας (74' Μπίσεσβαρ), Λημνιός (55' Μακ), Πρίγιοβιτς.

ΑΕΚ: Μπάρκας, Μπακάκης, Λαμπρόπουλος, Βράνιες, Χουλτ, Σιμόες, Κονέ, Γκάλο (81' Μασούντ), Λιβάια (64' Οικοδόμος), Μπακασέτας, Αραούχο. Αναπληρωματικοί: Τσιντώτας, Λόπεζ, Τζανετόπουλος, Χριστοδουλόπουλος, Μασούντ, Γαλανόπουλος, Γιακουμάκης