Κάτσε καλά...!

Κάτσε καλά...! O προκλητικός Κουκουλάκης που αδίκησε τον ΠΑΟΚ σε τρία (!) ματς που μας σφύριξε φέτος θα είναι ο διαιτητής του αγώνα της Κυριακής με την Λάρισα! Δείτε μέσα στο κείμενο βίντεο με τις αποφάσεις του... κυρίου αυτού.

Ένα από τα φυντάνια της Ελληνικής διαιτησίας, "στέλνεται" για άλλη μια φορά για να διαιτητεύσει αγώνα του ΠΑΟΚ. Είναι η τρίτη φορά που θα διαιτεύσει αγώνα του ΠΑΟΚ την φετινή σεζόν.

Ας θυμηθούμε τι έκανε τις προηγούμενες τρεις φορές:

1) ΠΑΟΚ-Ηρακλής. Λίγο πριν την λήξη του αγώνα ο ποδοσφαιριστής του Ηρακλή, Νικολόπουλος ρίχνει μια καρατιά στον Μπαϊάνο στο ύψος του αστραγάλου. Για καλή τύχη του Βραζιλιάνου ποδοσφαιριστή μας, η ζημιά είναι σχετικά μικρή (20 ημέρες εκτός αγωνιστικών χώρων), αφού μπορούσε να πάθει κάταγμα, αν την δεδομένη στιγμή στηριζόταν στο πόδι του. Την μαρς κόκκινη κάρτα που θα έπρεπε να δείξει ο Κουκουλάκης δεν την έδειξε ποτέ. Αντίθετα, δείχνει απλά μια κίτρινη κάρτα.

2) Θρασύβουλος-ΠΑΟΚ (κύπελλο). Μετά από μια απαράδεκτη εμφάνιση της ομάδας μας, ο ΠΑΟΚ χάνει με 3-2 και μένουν 10 λεπτά για να τελειώσει το παιχνίδι. Στα τελευταία αυτά λεπτά, γίνονται 2 πεντακάθαρα πέναλτι υπέρ του ΠΑΟΚ, τα οποία δεν "βλέπει" ο Κουκουλάκης, ενώ με ανύπαρκτα οφσάϊντ και σφυρίγματα, στερεί από τον ΠΑΟΚ τις τελευταίες ελπίδες του για κάτι θετικό.

3) Ατρόμητος-ΠΑΟΚ. Το παρακάτω βίντεο θα σας θυμίσει το τι συνέβει στο παιχνίδι και τις απέλπιδες προσπάθειες του Βαρούχα να δικαιολογήσει το νέο φιντάνι (Λεξικό: νέο φυτό) του Ελληνικού ποδοσφαίρου που πριν λίγους μήνες έγινε διεθνής ως επιβράβευση του έργου του. Ένα ακυρωθέν γκολ και 4 οφσάϊντ που τα είδε μόνο αυτός και οι βοηθοί του, καθώς και οι προστάτες του καθηγητές διαιτησίας.