Ισοπεδωτικός ΠΑΟΚ στην Τριανδρία!

Για τη 12η αγωνιστική της Α' Εθνικής του Γυναικείου Πρωταθλήματος ποδοσφαίρου, ο ΠΑΟΚ ισοπέδωσε στην Τριανδρία τα Τρίκαλα κερδίζοντάς τα με 8-0...

Οι Νταμπλούχες Ελλάδας απέδωσαν καλό ποδόσφαιρο και έφτασαν άνετα στην κατάκτηση των τριών βαθμών, παραμένοντας στην κορυφή της βαθμολογικής ιεραρχίας.

Τα γκολ του Δικεφάλου πέτυχαν οι Μάρκου (5'-70'-78'-86'-88'), Ντιμιτρίγεβιτς (22'), Πατερνά (31') και Κακαμπούκη (75').

Oι συνθέσεις των ομάδων:

ΠΑΟΚ: Παπακωνσταντίνου, Πατερνά, Νεφρού, Γκάτσιου, Χατζηγιαννίδου, Κακαμπούκη (82' Καλέση), Στράντζαλη, Δοϊρανλή (66' Γιάννου), Βαρδαλή, Ντιμιτρίεβιτς (79' Παντελιάδου), Μάρκου

Τρίκαλα: Χαρακοπούλου, Τόκου, Τροχούτσου, Ευθυμίου, Λάσκου, Γεραγόρη, Σάλαμον Άλι, Τσιάρα, Γιαννούλα, Βαΐτση, Λουλέ

Σύντομα περισσότερα ...

......................................................

88ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ η Μάρκου και πάλι, με σουτ αυτή τη φορά

86ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ η Μάρκου με κεφαλιά και 7-0

81ο λεπτό: Καλέση στη θέση της Κακαμπούκη

79o λεπτό: Παντελιάδου στη θέση της Ντιμιτρίεβιτς

78ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ η Μάρκου με σουτ μέσα από την περιοχή

72ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ η Κακαμπούκη με σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή

70ό λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ η Μάρκου και 4-0

66o λεπτό: Γιάννου στη θέση της Δοϊρανλή

55o λεπτό: Το μονότερμα στην Τριανδρία συνεχίζεται ...

16:06 Ξεκίνησε η επανάληψη χωρίς αλλαγή ο ΠΑΟΚ

Ημίχρονο, με τον ΠΑΟΚ να είναι στο 3-0 και να έχει καθαρίσει την υπόθεση νίκη από νωρίς

42ο λεπτό: Κόρνερ για τα Τρίκαλα, το πρώτο στο ματς, πέρασε χωρίς συνέχεια, απλά το καταγράφουμε...

38ο λεπτό: Τα Τρίκαλα σε παθητικό παιχνίδι, ελάχιστες φορές πέρασαν τη σέντρα, με την Παπακωνσταντίνου να είναι θεατής στο ματς

31ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ η Πατερνά, μετά από μπαλιά της Μάρκου

23ο λεπτό: Σουτ της Κακαμπούκη άουτ

22ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ η Ντιμιτρίεβιτς μετά από συνδυασμό με την Δοϊρανλή

16ο λεπτό: Σουτ της Στράντζαλη απέκρουσε πολύ δυσκολα η Χαρακοπούλου

15ο λεπτό: Μονόλογος του ΠΑΟΚ στο ξεκίνημα της αναμέτρησης. Ο Δικέφαλος πιέζει για ένα δεύτερο γκολ που είναι θέμα χρόνου να έρθει

7ο λεπτό: Το σουτ της Νεφρού, πέρασε δίπλα από το δοκάρι της Χαρακοπούλου

5ο λεπτό: ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ ο ΠΑΟΚ με τη Μάρκου. Προηγήθηκε κόρνερ της Δοϊρανλή και κεφαλιά της σκόρερ

15:05 Το παιχνίδι ξεκίνησε με τα Τρίκαλα στη σέντρα