Ήττα εκτός προγράμματος στην Τριανδρία!

Για την 5η αγωνιστική του γυναικείου πρωταθλήματος ποδοσφαίρου, ο ΠΑΟΚ έχασε (!) στο γήπεδο της Τριανδρίας από τον Αρη με 0-1...

Οι παίκτριες του Δικεφάλου παρ' ότι έκαναν μεγάλη προσπάθεια δεν μπόρεσαν να βρουν το δρόμο προς τα δίχτυα.

Ο διαιτητής της αναμέτρησης αρνήθηκε δύο φορές πέναλτι σε μαρκαρίσματα μέσα στην περιοχή των φιλοξενούμενων.

Η σύνθεση του ΠΑΟΚ: Πελετίδου, Γκάτσου, Χατζηγιαννίδου, Πατερνά, Αδαμάκη (Γιάννου Ε.), Κακαμπούκη (Γιάννου Δ.), Παλαμά (Στράντζαλη), Μάρκου, Παντελιάδου, Ντιμιτρίγεβιτς, Βαρδαλή (Νεφρού)

................................................

Τέλος...

Πολλά παράπονα του ΠΑΟΚ από τα σφυρίγματα του ρέφερι ...

Φτάσαμε στο 85', το 0-1 παραμένει!

Με αλλαγές ο Καπουσούζης προσπαθεί να διορθώσει την εικόνα της ομάδας. Παλαμά και Αδαμάκη βγήκαν, Στράντζαλη και Γιάννου Ε. μπήκαν

52ο λεπτό: 0-1 οι φιλοξενούμενες με την Σπυριδωνίδου στην αντεπίθεση!!! Τα πράγματα γίνονται ακόμη πιο δύσκολα!

Ξεκίνησε η επανάληψη

Ημίχρονο στην Τριανδρία, με τον ΠΑΟΚ να έχει μια καλή ευκαιρία στις καθυστερήσεις, όταν η κεφαλιά της Γκάτσου αποκρούσθηκε από την τερματοφύλακα

41ο λεπτό: Σουτ τη Κακαμπούκη άουτ. Δεν υπάρχει επιθετικά ο Αρης ως τώρα στο ματς, με σφιχτή άμυνα κρατάει το μηδέν...

40ό λεπτό: Σε ένα μέτριο παιχνίδι, το σκορ είναι στο 0-0 ...

Παραμένει το 0-0 στο 20'

Συμπληρώθηκε το 10λεπτο, με τον ΠΑΟΚ να έχει την υπεροχή και να προσπαθεί να βρει διαδρόμους προς την αντίπαλη εστία