Φιλική εξάρα η Κ20 στις Σέρρες!

Στα πλαίσια της προετοιμασίας της, η Κ20 του ΠΑΟΚ αντιμετώπισε στις Σέρρες την ομάδα F.C. Σερρών...

Ο ΠΑΟΚ προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο με 1-0 χάρη σε γκολ που σημείωσε ο Μπατάεφ με εύστοχο πέναλτι το οποίο κέρδισε ο Πούφλης όταν ανατράπηκε από τον αντίπαλο τερματοφύλακα. Με αυτό το σκορ οι ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια και στην επανάληψη ο ΠΑΟΚ ήταν καταιγιστικός με σύμμαχο και τον πολύ δυνατό αέρα...

Στο 58' o Παντεκίδης με φοβερή εκτέλεση φάουλ έστειλε την μπάλα στο δεξί "Γ" της εστίας των γηπεδούχων, στο 66' ο Κτιστόπουλος με απευθείας εκτέλεση κόρνερ έκανε το 0-3. Το 0-4 έγινε από τον Κουτούση,  το 0-5 από τον Κραγιόπουλο μετά από σύγχυση στην πειροχή της Σερραϊκής ομάδας, για να διαμορφώσει το τελικό 0-6 ο Κωνσταντίνου με κεφαλιά!