Γάζωσε τον ΠΑΣ με πεντάρα η Κ20!

Η Κ20 του ΠΑΟΚ επικράτησε στο Αθλητικό Κέντρο Epirus, της αντίστοιχης του ΠΑΣ Γιάννινα με 5-0, σε παιχνίδι της 20ής αγωνιστικής του πρωταθλήματος υποδομών της Super League...

Σύντομα περισσότερα...

Η σύνθεση του ΠΑΟΚ: Σιαμπάνης, Λύρατζης, Τσαούσης, Διαμαντής, Μιχαηλίδης, Μανιώτης, Τσιγγάρας, Χατζηστραβός, Παπαδόπουλος, Κόζακ, Γκαργκαλατζίδης

Αναπληρωματικοί: Συλλέκτης, Παπαθανασίου, Μπαλογιάννης, Χατζηδίμπας, Γαϊτανίδης, Τζοβάρας, Δούμτσης

Ξεκίνησε το παιχνίδι

10ο λεπτό: ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ για τον Δικέφαλο 0-1, με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Λύρατζη που κέρδισε ο ίδιος

23ο λεπτό: ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΠΑΟΚ διπλασιάζει τα τέρματα του με τον Κόζακ να σκοράρει σε κενή εστία

31ο λεπτό: ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ σε περίπατο μετατρέπει ο ΠΑΟΚ την αναμέτρηση 0-3, δεύτερο γκολ για τον Λύρατζη μετά από συνδυασμό με τον Κόζακ