Ντουμπλάρισε τις νίκες η Κ11...

Η Κ11 του ΠΑΟΚ, στο πλαίσιο του τουρνουά Lokoball που γίνεται στη Ρωσία επικράτησε της Τemp με 3-1...

Σε παιχνίδι διάρκειας 30 λεπτών, ο ΠΑΟΚ προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο με 1-0 χάρη σε γκολ του Κωνσταντίνου Γκούμα. Με την έναρξη της επανάληψης έγινε το 1-1 και στο 23' ο ΠΑΟΚ ξαναπήρε κεφάλι στο σκορ με 2-1 με γκολ του Αλειφερόπουλου.

Στο 30ό λεπτό, εξαιρετική προσπάθεια του Αλειφερόπουλου που πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του, το σουτ το απέκρουσε ο πορτιέρο και ο Γκούμας από κοντά έκανε το 3-1, που ήταν και το τελικό σκορ στο ματς.

Σε παιχνίδι που έδωσε η ομάδα μας νωρίτερα, επικράτησε με 2-1 της kuban krasnodar, ενώ αύριο στις 10:00 θα αντιμετωπίσει την Anzi...

Την αποστολή του ΠΑΟΚ αποτελούν οι: Καμπούρης Γεώργιος, Αγγελίδης Σπυρίδων, Αλειφερόπουλος Στέφανος, Αλμυράς Χρήστος, Καραπατσιάς Βασίλειος, Γκούμας Κωνσταντίνος, Σνάουτσνερ Μαξιμίλιαν, Θεοδοσιάδης Κωνσταντίνος, Κωττάς Δημήτριος, Παπαευαγγέλου Δημήτριος, Παναγιωτίδης Αθανάσιος, Θεοδοσιάδης Παναγιώτης, Αυγουστίδης Θωμάς, Κοσίδης Χρήστος.

Συνοδεύουν οι προπονητές Ανδρέας Μπαλαμπάνης, Αντώνης Κρινίτσας και Θεόφιλος Χατζηστάθης.