Επίδειξη δύναμης στη Μίκρα!

Για την 16η αγωνιστική του γυναικείου πρωταθλήματος χάντμπολ, ο ΠΑΟΚ κέρδισε εύκολα στη Μίκρα τον Φιλώτα Φλώρινας, με 35-16...

ΠΑΟΚ (Γκόλια): Τσαουσίδου, Νούλα, Μεντεσίδου, Τζέριτς, Μπατζαρακούδη, Μούρνου, Ράτσικα, Μάστακα, Βαφειάδου, Χειμωνα, Προκοπίδου, Kołodzielska, Σελεμίδου, Μπαδη, Μιτάδη, Κυρικλίδου, Κουρκουλάκη

Φιλώτας Φλώρινας (Κωστόπουλος): Ρόμπε, Κεβρεκίδου, Γαλανούδη, Φυλάκη, Βαφειάδου, Τσιτλακίδου, Ristovska, Γκάτσιου, Σιδηροπούλου, Παραστατίδου, Χατζή, Γεωργιάδου, Trpkovska

Άνετη επικράτηση του ΠΑΟΚ επί του Φιλώτα Φλώρινας με τελικό σκορ 35-16 σε αγώνα που πραγματοποιήθηκε στη Μίκρα για το Πρωτάθλημα Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών. Το παιχνίδι ήταν ένας επιθετικός μονόλογος του Δικεφάλου, ο οποίος διατηρείται στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας, έχοντας το μυαλό του στα play-offs.

ΠΑΟΚ (Γκόλια): Τσαουσίδου, Νούλα 7, Μεντεσίδου 3, Djeric, Μπατζαρακούδη, Μούρνου 5, Ρατζίκα, Μάστακα 8, Βαφειάδου 6, Χειμωνά, Προκοπίδου, Kolodjieiska 6, Ζελεμίδου, Μπάδη, Κυρικλίδου, Κουρκουλάκη

........................................................

Ελάχιστος ο κόσμος στο κλειστό, δεν ξεπερνάνε τους 40 οι θεατές...

12-3

Αλλάζει την άμυνα η Γκόλια σε 3-2-1 για να πιέσει τις φιλοξενούμενες, στο 21ο λεπτό

12-4 στο 22'

13-4 μετά από πολύ ωραία κομπίνα για τον Δικέφαλο

Πρόβλημα με τον ηλεκτρονικό πίνακα, διακόπηκε για δύο λεπτά το παιχνίδι που ξεκίνησε και πάλι